Listopad 2013

Kyti Kyti Kyti

29. listopadu 2013 v 18:19 | Fox' |  story
No a to máte tak, když navštívíte Baumax aneb i ve velkoobchodě se dají udělat celkem ucházející fotky =D

Barcelona

29. listopadu 2013 v 17:07 | Fox' |  story
Miluju Barcelonu. Miluju Katalánsko! Ještě se naučit španělsky =)

Park Guell!!


Verona

29. listopadu 2013 v 16:35 | Fox' |  story
Krása krás. Vedro jako blázen, totiž, byla jsem tam v létě. Šílenost!


Černobílá skorozima

29. listopadu 2013 v 15:57 | Fox' |  story

Kontakt

29. listopadu 2013 v 15:28 | Fox'
Ještě jsem nevytvořila žádnou stránku (fb, flickr, twiter...), kde bych zveřejňovala své fotky... to se uvidí časem, pokud budete chtít kontakt nebo tak něco, napište do komentářů, ozvu se=) ď Fox'.

Fox'

29. listopadu 2013 v 15:15 | Fox'
Pamatuju si okamžik, kdy jsemm vyfotila svojí první dobrou fotku. Ani to nebylo na můj foťák. V té době jsem žádnej pořádnej neměla, ale byla to holčička. Portrét jak vyšitej. Měla jsem velkou radost a tu fotku pořád mám. Není to tak dávno... přibližně 3 roky. Od té doby se má vášeň stupňovala a asi po roce a půl vygradovala a já se donutila si pořídit zrcadlovku. Je úžasná, zbožňuju jí a všude jí nosím s sebou, protože co kdyby náhodou že..

Jsem malá, brunetovlasá, dost otevřená a upřímná a na ty co znám dýl dokonce občas i zlá, ale jen když si to zaslouží.. a no občas i když si to nezaspouží, ale protože mě dobře znají, tak ví, že to nemyslím vážně. Tomu já říkám přátelství. =) Jsou mi vším, mám díky nim obrovskou rodinu, na kterou se můžu obrátit a kterou můžu kdykoliv potěšit =)
Je mi 19. let (hrůza co?! já vím..), studuju v Praze, bydlím v Praze a Prahu vážně nemusím. Miluju angličtinu, čokoládu, dobré bílé víno, knihy a jejich vůni, hudbu. Vždy a všude to bude hudba... a fotky samozřejmě. Mám tolik vzorů a idolů..! Jako je Elliot Erwitt, Karen Cunningham, Michael George, a další a další. Jsou úžasní a jsou mou inspirací, ale zároveň se snažím najít si něco vlastního, styl, který mi sedne.. nikdy se nechci přímo zaměřit na jednu oblast focení. Nemám zájem být vyhraněná. Vím že se to nejspíš jednou stane, ale nemít žádné mantinely může být taky fajn=)

Miluju fimy od Tima Burtona, a knihy od J. K. Rowlingové. Harry Potter byl a je mé dětství. Vyrostla jsem s ním. Asi byl i má první láska... kdysi ve školce=). V posledním roce mě okouzily knihy jako Malý Princ, Sofiin Svět, nebo Tulák po hvězdách.
S hudbou to je dost obsáhlé. Mám ráda jazz, blues.. tu skvěle ostře řezanou klasiku od Franka Sinatry, nebo Michaela Bubbleho, ale zaposlouchám se i do moderní hudby, která stojí za to. Třeba Bruno Mars, 30 Second to Mars, nebo i Katy Perry má některé dost dobré písničky. Nebo co třeba Adele? Nebo Duffy? Má velice zvláštní hlas. Zvláštěn krásný =)

Chci cestovat. Moc a moc. Život je tak krásný na to, být stále na jednom místě. Chci zažít jiné kultury, města, chci poznat jiné lidi, chci poznat Svět ( to zní dost jako klišé.. ). Nikdy jsem nebyla v Londýně a šíleně se těším, až to jednou napravím. Je to zatím můj nejbližší cestovatelský sen. Sice tam dost prší, ale v létě to může být fajn =D mám ráda déšť. Občas. Ve správnou chvíly =)

Fotky se mi staly vším. Nechci focení mít jako koníček, chci aby focení byla mou prací a zábavou dohromady. Nevím co jiného, než umění bych měla dělat. Umění je dost široký pojem.. já vím, ale je prostě mou součástí. Divadlo, hudba, malování, psaní... a v neposlední řadě focení.

Zbožňuju atmosféru koncertů. Řvoucí tisíce a tisíce divádů. Páni. Snad.. to nejde ani popsat, co zažívám, když jsem na koncertě a ten zpěvák řekne "a teď všichni ruce nahoru" nebo tak něco.. vždycky se otočím a to co vidím mě naprosto uchvátí. Je to něco nadčasového. Z té energie já žiju.. nedokážu si představit svůj život bez těhle nezapomenutelných a hlavně neopakovatelných zážitků.

Nikon D5200
Nikkor 18 - 105mm 1:3.5 - 5.6 G
Helios 44-2 58mm f/2
Makro mezikroužky 1, 2, 3
Stativ
Dálková spoušť
Brašna
ale chci si koupit brašnu větší, aby se mi to tam všechno vměstnalo=)

Takže Do or Die! Díky =)