Leden 2014

Fotky II. prosinec

27. ledna 2014 v 16:19 | Fox' |  story

Fotky ještě z prosince, až dneska jsem se dostala k tomu je trochu probrat případně upravit.


Kačenka. Ona mi pózovala. chci taky být tak fotogenická jako ona. Chci být kachna.
Voda, voda, voda a voda. Miluju černobílý fotky, ale tahle je prostě od narození barevná.

M. Bublé

27. ledna 2014 v 10:55 | Fox' |  story
Tak jo.
Zažila jsem večer, na který nikdy nezapomenu.
Z toho večera budu žít několik měsíců.
Byla jsem na koncertě. Jmenuje se Michael Bublé a bylo to něco neuvěřitelně nadčasového a okouzlujícího. Nejen že Michael je velice charismatický, ale taky neobyčejně nadaný zpěvák, bavič a šoumen. Celá O2 arená stála na nohou a tančila. Tyhle okamžiky jsou pro mě jako droga. =D =) To čekání a ty penízky za to rozhodně stály. Nepochybovala jsem o tom před tím a teď už vůbec ne. Šíleně jsem si to užila a odvažuju se říct, že tam nebyl jediný člověk, který by si to neužij. Tu noc jsem z toho nemohla ani spát. Stále si přehrávám všechny okamžiky a přijde mi, že jsem si to jen vysnila, nebo co. Jen prostě... není to žádnej nosánek. Právě naopak. I když má nadání jako prase tak zůstává nahoma pevně na zemi. Což je skvělý.
A pak najednou byl konec a čas jít domů spát. Nepříjemný, ale i přesto jsem byla napsrosto nadšená a odvařená. Takže" Pokud ho neznáte, poznejte. Stojí to za to. On stojí za to. A já s tou energiíí vyžiju až do dalšího koncertu, což budou 30STM a na ty se taky dost těším. Bude to pecka a já budu v první řadě abych si to užila jako nikdy předtím.

Fox'
Žádné fotky nemám. :-( byla jsem tam na užívání, ne na focení. I když by se to fotila velice hezky.

Fotky I.

20. ledna 2014 v 17:17 | Fox' |  story
Tak přesně tohle mi chybí. To venku, čemu meteorologové říkají počasí, se mi vůbec nelíbí. Mhla, zima, mrholení. Hm. To je tak na proležení celýho dne v posteli... a nebo se pořádně oblíct a vyrazit udělat aspoň pár přírodně černobílých fotek.. že? =)

Filmy 2014

12. ledna 2014 v 14:13 | Fox' |  Filmy
50/50 ****
One Direction 3D This is Us ***
Hunger Games ****
The Secret Life of Walter Mitty ***** !
Her ****
Artifact (30stm) *****!
Peace Love and Misunderstanding ****
The Dallas Buyers Club *****!Knihy 2014

12. ledna 2014 v 14:11 | Fox' |  Knihy
Harry Potter and the Philosopher's Stone - J. K. Rowling (en)
The Perks of Being a Wallflower - Stephen Chbovsky (en)
Sofiin Svět - Jostein Gaarder
Velký Gatsby - Francis Scott Fitzgerald

Žiju

12. ledna 2014 v 13:45 | Fox' |  story
Tak jo žiju. I když můj notebook moc nežije, takže jsem velmi šťasná za našeho stolního staříčka, kterýmu se sice už chvílema moc nechce, ale i přesto se to počítá =D

Mám teď takový morální dilema co s fotkama.. trochu šílím a trochu mi z toho hrabe.. je to taková dlouhá story o tom jak se hlásím na uměleckou školu ale nechávám to klasicky na poslední chvíli až to nestíhám. Zítra by tam ty fotky měli být, ale obnášelo by to dneska ještě spoustu cestování a peněz a já nějak nevím jestli do toho jít nebo ne. Je po jedný. Je to hnus. Chci se zahrabat do postele a nic neřešit. Na jednu stranu by mě ta škola šíleně bavila ale na druhou starnu nejsem boháč, ale jen pouhý chudý student.. takže se mi asi nkdy nesplní studovat jakoukoliv umělecnou školu. Čau! Nesnáším příjímačky a o to horší když je musíte podstupovat 2 roky po sobě.. nedejbože ještě víckrát.

Byla jsem se v týdnu procházet po Praze. Jak bylo hezky. Hmmm.. na Vyšehradě bylo naprosto nádherně. Seděla jsem tam na lavičce. Prostě jaro jak má být i přesto že je půlka ledna.

Věděli jste že na Vyšehradě je školka? Ne? No tak teď už to víte. A před ní je takovej super ornament, kterej sem nevyfotila, ale naprosto mě uchvátili poznámky okolo něj a tohle je jedna z nich. A ještě jedna byla úžasná.. Datum opravy přesně nevím, ale poznámka byla: "Šťastnou cestu do jiných světů." a to se mi líbí.

If you drink enough vodka, it tastes like love

3. ledna 2014 v 10:02 | Fox' |  story
Nesnáším titulky.
♥ svoje pastelky.


Je to vo hviezdach.
To teda je a mě to asi trošku sere =D
Vzbudila jsem se na mě dost brzy a mám přemýšlející už od ráno. No a to nechceš.. o.O nenávidím se za to, ale už jsem sakra dost stará na to, abych to uměla ovládat. Ne!? No... očividně 19 je věk plný myšlenek.

No a takhle já trávím své přemýšlející večery.. =D
Smějte se.

Happy New Year!

1. ledna 2014 v 15:17 | Fox' |  story
Tak co? Byl rok 2013 Váš, nebo si přivlastníte ten následující? =) Je to vlastně otázka za všechny prachy co? Stalo se toho tolik. To dobré i to zlé...

Do miulého roku jsem vstupovala naprosto šťastná a nadšená. Byla jsem s člověček, který mi byl najblíž. S mým bláznem, s mou slabostí. Bylo to krásné a nezapomenutelné. Krásné 3 měsíce společně.. a i když jsem měla i delší vztahy.. tenhle byl jeden z těch nejintezivnější. Společně jsme se smáli, plakali, usínali. Pak z ničeho nic odešel.. ale jen na chvilku =) teď jsme dobří přátelé... cehož si moc vážím. Pak jsem potkala dalšího vyjímečného člověka. No co víc si přát? =D Nikdy jsme spolu ofciálně nebyli, ale co na tom. Bylo to o nás a ne o ostatních =) vídáme se a je moc důležitý jako spousta lidí =) Poznala jsem tolik duší a tolik srdcí, že z toho oči přechází. Sice jsem se nedostala na vysokou.. ale to je detail =D

Všechno je jen o Vašem přesvědčení a pohledu na věc. Hodlám se v roce 2014 smát, brečet, objímat, tančit. CHystám si vidět západy a východy Slunce a u toho by bylo fajn držet za ruku někoho, kdo mi bude blízko =)

Užívám si život. Užívejte si život. Krásný Nový Rok 2014!