Žiju

12. ledna 2014 v 13:45 | Fox' |  story
Tak jo žiju. I když můj notebook moc nežije, takže jsem velmi šťasná za našeho stolního staříčka, kterýmu se sice už chvílema moc nechce, ale i přesto se to počítá =D

Mám teď takový morální dilema co s fotkama.. trochu šílím a trochu mi z toho hrabe.. je to taková dlouhá story o tom jak se hlásím na uměleckou školu ale nechávám to klasicky na poslední chvíli až to nestíhám. Zítra by tam ty fotky měli být, ale obnášelo by to dneska ještě spoustu cestování a peněz a já nějak nevím jestli do toho jít nebo ne. Je po jedný. Je to hnus. Chci se zahrabat do postele a nic neřešit. Na jednu stranu by mě ta škola šíleně bavila ale na druhou starnu nejsem boháč, ale jen pouhý chudý student.. takže se mi asi nkdy nesplní studovat jakoukoliv umělecnou školu. Čau! Nesnáším příjímačky a o to horší když je musíte podstupovat 2 roky po sobě.. nedejbože ještě víckrát.

Byla jsem se v týdnu procházet po Praze. Jak bylo hezky. Hmmm.. na Vyšehradě bylo naprosto nádherně. Seděla jsem tam na lavičce. Prostě jaro jak má být i přesto že je půlka ledna.

Věděli jste že na Vyšehradě je školka? Ne? No tak teď už to víte. A před ní je takovej super ornament, kterej sem nevyfotila, ale naprosto mě uchvátili poznámky okolo něj a tohle je jedna z nich. A ještě jedna byla úžasná.. Datum opravy přesně nevím, ale poznámka byla: "Šťastnou cestu do jiných světů." a to se mi líbí.


Tak tohle je konkrétně Náplavka prosím. Úžasný okamžiky. Dědečkové s vnukama či vnučkama krmili labutě a smáli se. No není to hezký? Občas mě mrzí že v mém rodném městěčku nejsou labutě... a snad ani kačenky. :-/


Ten most jsem si trochu zamilovala. Je to železniční most. Vždycky když jel vlak tak dělal hroznej randál a díky tomu se všechno ptactvo co tam bylo (teda kromě labutí) zvedlo z vody a kroužilo. Hmmm. Taky mám ráda vlaky.

Racci jsou taky fajn... obzvlášť u Karlových Lázní.
A ještě tam od nás =D =)Zrovna pršelo a bylo to vlastně hrozně krásný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama