Únor 2014

If it doesn´t challenge you, it doesn´t change you.

22. února 2014 v 22:47 | Fox' |  story
Puf.
Po dlouhé době, co?
Mám toho teď hodně no.. připravuju se na přijímačky, protože jsem se já hloupá rozhodla být umělcem. Nejen že je šíleně těžký se prosadit, ale vůbec se na tu školu dostat.. ale je to pro mě výzva a naprosto mě přípava prací pohltila.. což je vlastně skvělý!=)

Minule jsem vás oloupila o barvy, tak dneska vynahrazuju.
Pokud se vám líbí, tak se mrkněte na tmavomodrý svět, několik dní zpět jsem založila page =) budu ráda.
Díky, Já =)


I feel bad for people who never go crazy.

12. února 2014 v 1:05 | Fox' |  story
Nadpis? Ano, je samozřejmě myšleno vážně.

Zbytek?
Je jedna ráno a já sedím na zemi a mám ruce zamazané od vodovek a nic by mě v tuhle chvíli neudělalo šťastnější. Je to jako návrat do dětství, kdy jsem si jen tak čmárala na papíry a barvy jsem měla od hlavy až k patě včetně mé naprosto odzbrojující zástěrky, díky které se do mě zamiloval Tonda z druhé lavice.
Moje vodovky jsou jako óda na zlomené srdce, na přeplněnou a zmatenou hlavu nebo prostě jen na špatnou náladu. Miluju jejich barvy, vůni a i tu krabičku, která už toho hodně zažila a plastové sklo už zdaleka není tak čisté jako když byli nové. Miluju je i přesto, že žlutá už skoro došla a bílá je špinavá.
Mám ráda tyhle okamžiky, které se mi udávají velmi brzy ráno, někdy časně před svítáním, a já nevím co bych múzou dělala dřív. Jsem za ni šťastná a doufám, že mě nikdy neopustí.. Je to moje culíkatá, v zástěře oblečená kráska, která ráda kreslí do oblaků.

A tak v tento den, v tuto hodinu, slavnostně slibuji, že nikdy nezanevřu na své barvy, které dávají barvy mému životu.


Dnes bez fotek. Odkazuji vás na svůj flicker popřípadě facebok, kde to přibívá mnohem rychleji a častěji, než tady. Bohužel.. S láskou Já