Březen 2014

She is mad, but she is magic. There's no lie in her fire.

31. března 2014 v 13:48 | Fox' |  story

Zítra bude 1. dubna. Apríl. Utíká to. Rok se s rokem schází každou chvilku.
Řekla jsem si, že to tu přece nenechám jen tak ležet. To teda ne! Fotky se mi sice pořád nechtějí zmenšovat, ale ani mi nic jiného nezbyde =D =) kromě toho je fajn občas sem něco jen tak napsat. I když to nikdo nečte =D a jestli tohle někdo čte tak to považuju za osobní úspěch =D
K fotce: Byla jsem na víletě ve Vídni. V noci. Byla magická. Na to slavné Ruské Kolo jsme se nedostali, ale na tohle ještě jo. Nebylo tak vysoké a ani nejelo tak pomalu aby si to člověk stačil všechno prohlédnout, ale i to se počítá, vzhledem k tomu že jsem ve Vídni byla jen jednou a to se školou. Znáte to. Paní učitelka řekla že půjde tam a tam a vy nad tím nemte vůbec žádnou moc i když v tom dotyčném místě jsou daleko zábavnější a zajímavější věci...
Byla to spontání cesta. Přijeli jsme k ránu naprosto vyčerpaní, ale stálo to za to! =)
A jak se máte vy? Já se mám totiž, od té mojí poslední manší krize, skvěle. Počasí už docela jde, no ne? =) Doufám že se to nepokazí. V týdnu si jdu koupit objektiv ♥ nesmírně se těším a dokonce už se mi o tom pár dní i zdá. Jsem natěšená! V Praze je výstava Tima Burtona, na kterou se ROZHODNĚ CHYSTÁM. Bude to pecka. Miluju jeho filmy. Taky musím začít kupovat dárky. Ne vánoční. Ale narozeninové. Hodně mých přátel se sešlo a narodilo se v dubnu. Takže obchody - těšte se. Myslím že to půjde a bude to skvělý. Chodím teď často fotit. Strávím třeba 4 hodiny venku jen tím, že chodím a je to skvělý. Pročistí se mi myšlenky a pak už se jen usmívám jak měsíček na hnoji. Pracuju teď dost na své angličtině. A vyhlídky na léto jsou nadpozemsky ideální. Výlet do USA? No kdo by pohrdnul? =) doufám že všechno vyjde tak jak má. Nemůžu se dočkat. A taky se nemůžu dočkat Výletu na MARS! Bude to ... uuuuuuuu. Budu v první řadě a budu fandit jak jen budu moct. Jen mě mrzí že jsem si ten lístek nenechala poslat domů, protože mám teď ten vytisknutej z internetu a to vůbec není ono. Za to je funkční a platný a to se počítá. Koho s vás tam ještě potkám?! =))


FUNGUJU TEĎ HODNĚ NA FEJSBUKU.

Lav jů. Já

Někdy je člověk tak sám, až to prostě dává smysl.

21. března 2014 v 23:48 | Fox' |  story
Titulek?
Bukowsky. Tak perverzně depresivní spisovatel! V jeho knihách sotva nejdete ponaučení o životní pravdě, nebo nedej bože realitě. Teda pokud nejste obtloustlý starší chlapík, kterej má problém s pitím.
Ale jo.. člověk je vážně občas tak sám, až to dává smysl. Nebo snad ne?

Mám děsnou náladu. taková, která se u mě objeví tak jednou za rok.. nebo za dýl? Já ani nevím. Nepočítám to. snažím se to většinou zaspat, začíst, zaposouchat a taky zapsat.. Preferuju samotu, i když se pořádají párty roku a kdo ví co ještě. Je mi zkrátka a dobře hnusně =D .. a nebojím se to říct. Venku je krásně.. ptáci šílenci zpívají už od božího rána! Kdo to kdy viděl? Nebo snad slyšel?
Protivně depresivní článek, že? =D fotky se mi tak šíleně nechtějí zmenšovat, že je s největší pravděpodobností najde určitě a tom zázraku jménem fejsbuk.
Děkuji děkuji děkuji. Za vaši pozornost.. a pochopení, případně nepochopení.. tak se smějte, protože je přece jaro!
Což mi připoíná, že mi za chvilku bude dvacet! A to mi rozhodně k lepší náladě nepřidá. =D

Pís pa Já.