Červen 2014

Not all those who wander are lost.

8. června 2014 v 12:34 | Fox' |  story
Tak jo. Věc se má tak...
Nepíšu protože mám věcí nad hlavu. Už skoro nemám čas ani na focení, což mě šíleně mrzí. Když mám čas tak jsem unavená, nebo mám v hlavě milion jiných věcí. Je mi líto, ale je to tak.
Během toho měsíce, co jsem se to neobjevila a neprojevila známky života jsem učinila velice důležitá životní rozhodnutí. Není jich moc ani málo, ale jso velká a zasáhnou všechny mé blízké, příbuzné, rodinu.. mé milované. A hlavně mě, že.
Víte.. můj sen bylo, je a vždycky bude cestování. Svět. Je tak.. hrozně velkej a nechci promarnit svůj život na jednom místě, v jedný republice.. natož v jednom městě. To nejsem já. Jsem tak trochu do Světa. Člověk se s tím buď narodí, nebo ne. Každý jsme nějaký. Když jsem řekla kamarádkám že se chystám na dlouho odjet.. ani jedna to nechápala.. H. tu totiž má přítele, a nechce se odpoutat od rodiny a tak. Prostě tu vyrostla a chce tu taky zůstat. A K. no, to je trošku kapitola sama pro sebe. Jsme jako dva protiklady. Ona byla vždycky na školu.. chodí na vysokou a nechápe lidi, který nechodí, nestudují, a ani nechtějí, ale zároveňchce jet na půl roku na erasmus.. jenže to je pořád škola.. =D no.. zamotaný příběh s mnoha konci.
Když jsem to řekla (mé neoblíbené) babičce, tak ta mi to pohanila, jak jen to šlo.. Příklad člověka, který nikdy nevytáhl paty z rodného města. Hrůza ze které se mi ježí vlasy na hlavě. Taková já nejsem a nechci být. A to ještě neví, že nechci jet tam, kam si ona myyslí, že pojedu. Totiž, řekla jsem že chci do angličtiny a ona si z toho logicky vyvodila UK.. což je v mém případě špatné dedukce.
Je okolo vycestování spousta práce, a papírů a zařizování. Občas Vám sem napíšu, ale kdyby měl náhodou někdo zájem.. tak budu psát o svých dobrodružstvích na bloggspotu. (Ano jsem nevěrná blogu a vůbec mi to nevadí.) Tak se smějte mí milí přátelé.
___________________________________
Poznámka pod čarou: Když jsem psala seznam 101/1001 netušila jsem, že bych si některé z těch šílenějších sn mohla kdy splnit. Ne v tak krátkém úseku, ale ono to nakonec vypadá že jo! Jsem nadšená.