story

Not all those who wander are lost.

8. června 2014 v 12:34 | Fox'
Tak jo. Věc se má tak...
Nepíšu protože mám věcí nad hlavu. Už skoro nemám čas ani na focení, což mě šíleně mrzí. Když mám čas tak jsem unavená, nebo mám v hlavě milion jiných věcí. Je mi líto, ale je to tak.
Během toho měsíce, co jsem se to neobjevila a neprojevila známky života jsem učinila velice důležitá životní rozhodnutí. Není jich moc ani málo, ale jso velká a zasáhnou všechny mé blízké, příbuzné, rodinu.. mé milované. A hlavně mě, že.
Víte.. můj sen bylo, je a vždycky bude cestování. Svět. Je tak.. hrozně velkej a nechci promarnit svůj život na jednom místě, v jedný republice.. natož v jednom městě. To nejsem já. Jsem tak trochu do Světa. Člověk se s tím buď narodí, nebo ne. Každý jsme nějaký. Když jsem řekla kamarádkám že se chystám na dlouho odjet.. ani jedna to nechápala.. H. tu totiž má přítele, a nechce se odpoutat od rodiny a tak. Prostě tu vyrostla a chce tu taky zůstat. A K. no, to je trošku kapitola sama pro sebe. Jsme jako dva protiklady. Ona byla vždycky na školu.. chodí na vysokou a nechápe lidi, který nechodí, nestudují, a ani nechtějí, ale zároveňchce jet na půl roku na erasmus.. jenže to je pořád škola.. =D no.. zamotaný příběh s mnoha konci.
Když jsem to řekla (mé neoblíbené) babičce, tak ta mi to pohanila, jak jen to šlo.. Příklad člověka, který nikdy nevytáhl paty z rodného města. Hrůza ze které se mi ježí vlasy na hlavě. Taková já nejsem a nechci být. A to ještě neví, že nechci jet tam, kam si ona myyslí, že pojedu. Totiž, řekla jsem že chci do angličtiny a ona si z toho logicky vyvodila UK.. což je v mém případě špatné dedukce.
Je okolo vycestování spousta práce, a papírů a zařizování. Občas Vám sem napíšu, ale kdyby měl náhodou někdo zájem.. tak budu psát o svých dobrodružstvích na bloggspotu. (Ano jsem nevěrná blogu a vůbec mi to nevadí.) Tak se smějte mí milí přátelé.
___________________________________
Poznámka pod čarou: Když jsem psala seznam 101/1001 netušila jsem, že bych si některé z těch šílenějších sn mohla kdy splnit. Ne v tak krátkém úseku, ale ono to nakonec vypadá že jo! Jsem nadšená.

I just turned twenty 3 days ago

3. května 2014 v 20:11 | Fox'
Jsem dítě dubna. Před pár dny jsem měla narozeniny. Už je to tak. Je mi dvacet a já se těším na další životní kapitolu. Už prostě nejsem teen.

Před rokem jsem neměla tušení, že můj život bude takový, jaký je. Hodně se toho změnilo. Já se změnila. Kdybyste jen tušili jak moc...=)

směju se
maluju
čtu
dotýkám se
fotím
piju
kouřím dýmku
dívám se často na nebe
sním
bavím se
tančím
miluju
objímám
pláču radostí
poslouchám hudbu
pečuju o své nejbližší
píšu
...
Všechny tyhle drobnosti, které dělají můj život krásný. A to je důležitý! Vytvářím si lepší zítřky. Ale hlavně nezapomínám milovat, a i přesto že jsem ztrtila iluze o vztazích, tak se lásce nebráním. Láska má mnoho podob a to jí nikdy nezapomenu. ♥ a hlavně nelituju. Dělám věci, které dělat chci. Radši se budu proklínat za to co jsem udělala, než za to, co jsem nikdy neměla odvahu udělat. Tak Do or Die! =)

Inhale-----Exhale

8. dubna 2014 v 17:11 | Fox'
Sakra dýchej, člověče!

Tak jo. Objektiv mám a jsem z něj nadšená ♥♥ ještě jsem ho nesundala.. teď už jen čekám na makro mezikroužky a bude to bájo =)
Přemýšlím že se pustím do projektu 365. Znáte to. Každý den fotit a fotit a pak z toho vybrat jednu fotku, která bude reprezentovat ten daný den, což dělám stejně=). Ale zní to skvěle. Jen musím vymyslet, kam ty fotky budu dávat... asi na tumblr =) možná začnu už dneškem =D ale rozhodně vám sem dám odkaz =) nebo tak něco. Na blogu je rozhodně sdílet nebudu, protože to zmenšování fotek by mě asi zabilo.
Prší. Je to krásný, i když je zataženo a vypadá to nejarně. Mám ráda déšť =) hezky se fotí =) většinou teda =D
Jedna zpráva pro Vás. na umění mě pro změnu nevzali.. asi nejsem dost umělecká, nebo co =D no jo. To je život =) Každopádně se teď chystám na přijímačky z angličtiny a jsem z nich taky dost nadšená. Zbožňuju angličtinu =D jo! Taky mi padlo to USA, ale to vůbec nevadí.. však já se tam jednou dostanu =D ale Mars určitě nepadl a ani se na to nechystá =D
Hrozně se mi líbí téma týdne "Město v oblacích" a i když v tom psaní na téma moc nejedu.. tak možná ze sebe něco vymáčknu =D

SPOUSTA SMAJLÍKŮ! =D

A taková moje mini reklama

FOTKY SDÍLÍM SKORO VÝHRADNĚ V TMAVOMODRÝM SVĚTĚ!

Už mám 25 lajků a děsně to prožívám =) dělá mi to radost a tak. Víte =)

Zase brzy pa! Já
helios 44-2 ♥ mého srdce šampion

She is mad, but she is magic. There's no lie in her fire.

31. března 2014 v 13:48 | Fox'

Zítra bude 1. dubna. Apríl. Utíká to. Rok se s rokem schází každou chvilku.
Řekla jsem si, že to tu přece nenechám jen tak ležet. To teda ne! Fotky se mi sice pořád nechtějí zmenšovat, ale ani mi nic jiného nezbyde =D =) kromě toho je fajn občas sem něco jen tak napsat. I když to nikdo nečte =D a jestli tohle někdo čte tak to považuju za osobní úspěch =D
K fotce: Byla jsem na víletě ve Vídni. V noci. Byla magická. Na to slavné Ruské Kolo jsme se nedostali, ale na tohle ještě jo. Nebylo tak vysoké a ani nejelo tak pomalu aby si to člověk stačil všechno prohlédnout, ale i to se počítá, vzhledem k tomu že jsem ve Vídni byla jen jednou a to se školou. Znáte to. Paní učitelka řekla že půjde tam a tam a vy nad tím nemte vůbec žádnou moc i když v tom dotyčném místě jsou daleko zábavnější a zajímavější věci...
Byla to spontání cesta. Přijeli jsme k ránu naprosto vyčerpaní, ale stálo to za to! =)
A jak se máte vy? Já se mám totiž, od té mojí poslední manší krize, skvěle. Počasí už docela jde, no ne? =) Doufám že se to nepokazí. V týdnu si jdu koupit objektiv ♥ nesmírně se těším a dokonce už se mi o tom pár dní i zdá. Jsem natěšená! V Praze je výstava Tima Burtona, na kterou se ROZHODNĚ CHYSTÁM. Bude to pecka. Miluju jeho filmy. Taky musím začít kupovat dárky. Ne vánoční. Ale narozeninové. Hodně mých přátel se sešlo a narodilo se v dubnu. Takže obchody - těšte se. Myslím že to půjde a bude to skvělý. Chodím teď často fotit. Strávím třeba 4 hodiny venku jen tím, že chodím a je to skvělý. Pročistí se mi myšlenky a pak už se jen usmívám jak měsíček na hnoji. Pracuju teď dost na své angličtině. A vyhlídky na léto jsou nadpozemsky ideální. Výlet do USA? No kdo by pohrdnul? =) doufám že všechno vyjde tak jak má. Nemůžu se dočkat. A taky se nemůžu dočkat Výletu na MARS! Bude to ... uuuuuuuu. Budu v první řadě a budu fandit jak jen budu moct. Jen mě mrzí že jsem si ten lístek nenechala poslat domů, protože mám teď ten vytisknutej z internetu a to vůbec není ono. Za to je funkční a platný a to se počítá. Koho s vás tam ještě potkám?! =))


FUNGUJU TEĎ HODNĚ NA FEJSBUKU.

Lav jů. Já

Někdy je člověk tak sám, až to prostě dává smysl.

21. března 2014 v 23:48 | Fox'
Titulek?
Bukowsky. Tak perverzně depresivní spisovatel! V jeho knihách sotva nejdete ponaučení o životní pravdě, nebo nedej bože realitě. Teda pokud nejste obtloustlý starší chlapík, kterej má problém s pitím.
Ale jo.. člověk je vážně občas tak sám, až to dává smysl. Nebo snad ne?

Mám děsnou náladu. taková, která se u mě objeví tak jednou za rok.. nebo za dýl? Já ani nevím. Nepočítám to. snažím se to většinou zaspat, začíst, zaposouchat a taky zapsat.. Preferuju samotu, i když se pořádají párty roku a kdo ví co ještě. Je mi zkrátka a dobře hnusně =D .. a nebojím se to říct. Venku je krásně.. ptáci šílenci zpívají už od božího rána! Kdo to kdy viděl? Nebo snad slyšel?
Protivně depresivní článek, že? =D fotky se mi tak šíleně nechtějí zmenšovat, že je s největší pravděpodobností najde určitě a tom zázraku jménem fejsbuk.
Děkuji děkuji děkuji. Za vaši pozornost.. a pochopení, případně nepochopení.. tak se smějte, protože je přece jaro!
Což mi připoíná, že mi za chvilku bude dvacet! A to mi rozhodně k lepší náladě nepřidá. =D

Pís pa Já.

If it doesn´t challenge you, it doesn´t change you.

22. února 2014 v 22:47 | Fox'
Puf.
Po dlouhé době, co?
Mám toho teď hodně no.. připravuju se na přijímačky, protože jsem se já hloupá rozhodla být umělcem. Nejen že je šíleně těžký se prosadit, ale vůbec se na tu školu dostat.. ale je to pro mě výzva a naprosto mě přípava prací pohltila.. což je vlastně skvělý!=)

Minule jsem vás oloupila o barvy, tak dneska vynahrazuju.
Pokud se vám líbí, tak se mrkněte na tmavomodrý svět, několik dní zpět jsem založila page =) budu ráda.
Díky, Já =)

I feel bad for people who never go crazy.

12. února 2014 v 1:05 | Fox'
Nadpis? Ano, je samozřejmě myšleno vážně.

Zbytek?
Je jedna ráno a já sedím na zemi a mám ruce zamazané od vodovek a nic by mě v tuhle chvíli neudělalo šťastnější. Je to jako návrat do dětství, kdy jsem si jen tak čmárala na papíry a barvy jsem měla od hlavy až k patě včetně mé naprosto odzbrojující zástěrky, díky které se do mě zamiloval Tonda z druhé lavice.
Moje vodovky jsou jako óda na zlomené srdce, na přeplněnou a zmatenou hlavu nebo prostě jen na špatnou náladu. Miluju jejich barvy, vůni a i tu krabičku, která už toho hodně zažila a plastové sklo už zdaleka není tak čisté jako když byli nové. Miluju je i přesto, že žlutá už skoro došla a bílá je špinavá.
Mám ráda tyhle okamžiky, které se mi udávají velmi brzy ráno, někdy časně před svítáním, a já nevím co bych múzou dělala dřív. Jsem za ni šťastná a doufám, že mě nikdy neopustí.. Je to moje culíkatá, v zástěře oblečená kráska, která ráda kreslí do oblaků.

A tak v tento den, v tuto hodinu, slavnostně slibuji, že nikdy nezanevřu na své barvy, které dávají barvy mému životu.


Dnes bez fotek. Odkazuji vás na svůj flicker popřípadě facebok, kde to přibívá mnohem rychleji a častěji, než tady. Bohužel.. S láskou Já

Fotky II. prosinec

27. ledna 2014 v 16:19 | Fox'

Fotky ještě z prosince, až dneska jsem se dostala k tomu je trochu probrat případně upravit.


Kačenka. Ona mi pózovala. chci taky být tak fotogenická jako ona. Chci být kachna.
Voda, voda, voda a voda. Miluju černobílý fotky, ale tahle je prostě od narození barevná.

M. Bublé

27. ledna 2014 v 10:55 | Fox'
Tak jo.
Zažila jsem večer, na který nikdy nezapomenu.
Z toho večera budu žít několik měsíců.
Byla jsem na koncertě. Jmenuje se Michael Bublé a bylo to něco neuvěřitelně nadčasového a okouzlujícího. Nejen že Michael je velice charismatický, ale taky neobyčejně nadaný zpěvák, bavič a šoumen. Celá O2 arená stála na nohou a tančila. Tyhle okamžiky jsou pro mě jako droga. =D =) To čekání a ty penízky za to rozhodně stály. Nepochybovala jsem o tom před tím a teď už vůbec ne. Šíleně jsem si to užila a odvažuju se říct, že tam nebyl jediný člověk, který by si to neužij. Tu noc jsem z toho nemohla ani spát. Stále si přehrávám všechny okamžiky a přijde mi, že jsem si to jen vysnila, nebo co. Jen prostě... není to žádnej nosánek. Právě naopak. I když má nadání jako prase tak zůstává nahoma pevně na zemi. Což je skvělý.
A pak najednou byl konec a čas jít domů spát. Nepříjemný, ale i přesto jsem byla napsrosto nadšená a odvařená. Takže" Pokud ho neznáte, poznejte. Stojí to za to. On stojí za to. A já s tou energiíí vyžiju až do dalšího koncertu, což budou 30STM a na ty se taky dost těším. Bude to pecka a já budu v první řadě abych si to užila jako nikdy předtím.

Fox'
Žádné fotky nemám. :-( byla jsem tam na užívání, ne na focení. I když by se to fotila velice hezky.

Fotky I.

20. ledna 2014 v 17:17 | Fox'
Tak přesně tohle mi chybí. To venku, čemu meteorologové říkají počasí, se mi vůbec nelíbí. Mhla, zima, mrholení. Hm. To je tak na proležení celýho dne v posteli... a nebo se pořádně oblíct a vyrazit udělat aspoň pár přírodně černobílých fotek.. že? =)

Žiju

12. ledna 2014 v 13:45 | Fox'
Tak jo žiju. I když můj notebook moc nežije, takže jsem velmi šťasná za našeho stolního staříčka, kterýmu se sice už chvílema moc nechce, ale i přesto se to počítá =D

Mám teď takový morální dilema co s fotkama.. trochu šílím a trochu mi z toho hrabe.. je to taková dlouhá story o tom jak se hlásím na uměleckou školu ale nechávám to klasicky na poslední chvíli až to nestíhám. Zítra by tam ty fotky měli být, ale obnášelo by to dneska ještě spoustu cestování a peněz a já nějak nevím jestli do toho jít nebo ne. Je po jedný. Je to hnus. Chci se zahrabat do postele a nic neřešit. Na jednu stranu by mě ta škola šíleně bavila ale na druhou starnu nejsem boháč, ale jen pouhý chudý student.. takže se mi asi nkdy nesplní studovat jakoukoliv umělecnou školu. Čau! Nesnáším příjímačky a o to horší když je musíte podstupovat 2 roky po sobě.. nedejbože ještě víckrát.

Byla jsem se v týdnu procházet po Praze. Jak bylo hezky. Hmmm.. na Vyšehradě bylo naprosto nádherně. Seděla jsem tam na lavičce. Prostě jaro jak má být i přesto že je půlka ledna.

Věděli jste že na Vyšehradě je školka? Ne? No tak teď už to víte. A před ní je takovej super ornament, kterej sem nevyfotila, ale naprosto mě uchvátili poznámky okolo něj a tohle je jedna z nich. A ještě jedna byla úžasná.. Datum opravy přesně nevím, ale poznámka byla: "Šťastnou cestu do jiných světů." a to se mi líbí.

If you drink enough vodka, it tastes like love

3. ledna 2014 v 10:02 | Fox'
Nesnáším titulky.
♥ svoje pastelky.


Je to vo hviezdach.
To teda je a mě to asi trošku sere =D
Vzbudila jsem se na mě dost brzy a mám přemýšlející už od ráno. No a to nechceš.. o.O nenávidím se za to, ale už jsem sakra dost stará na to, abych to uměla ovládat. Ne!? No... očividně 19 je věk plný myšlenek.

No a takhle já trávím své přemýšlející večery.. =D
Smějte se.

Happy New Year!

1. ledna 2014 v 15:17 | Fox'
Tak co? Byl rok 2013 Váš, nebo si přivlastníte ten následující? =) Je to vlastně otázka za všechny prachy co? Stalo se toho tolik. To dobré i to zlé...

Do miulého roku jsem vstupovala naprosto šťastná a nadšená. Byla jsem s člověček, který mi byl najblíž. S mým bláznem, s mou slabostí. Bylo to krásné a nezapomenutelné. Krásné 3 měsíce společně.. a i když jsem měla i delší vztahy.. tenhle byl jeden z těch nejintezivnější. Společně jsme se smáli, plakali, usínali. Pak z ničeho nic odešel.. ale jen na chvilku =) teď jsme dobří přátelé... cehož si moc vážím. Pak jsem potkala dalšího vyjímečného člověka. No co víc si přát? =D Nikdy jsme spolu ofciálně nebyli, ale co na tom. Bylo to o nás a ne o ostatních =) vídáme se a je moc důležitý jako spousta lidí =) Poznala jsem tolik duší a tolik srdcí, že z toho oči přechází. Sice jsem se nedostala na vysokou.. ale to je detail =D

Všechno je jen o Vašem přesvědčení a pohledu na věc. Hodlám se v roce 2014 smát, brečet, objímat, tančit. CHystám si vidět západy a východy Slunce a u toho by bylo fajn držet za ruku někoho, kdo mi bude blízko =)

Užívám si život. Užívejte si život. Krásný Nový Rok 2014!

Do or Die

27. prosince 2013 v 10:50 | Fox'
Tak jo. Nejde mi PS, tak s fotkama to teď bude trochu váznout, což ale neznamená, že nefotím jako o život =). Je mi krásně a famfárově a jsem taky ráda, že už jsou Vánoce za námi. Bylo to náročný a teď už na nás čeká jen Nový Rok. Člověk se ani neotočí a jakmile si zvykle psát třináctku na konci, už se to zase mění. Je to k vzteku=D. Dostali jste něco krásnnýho a úžasnýho k Vánocům? =) Já bramborovej salát a řízek. Což je ve finále to nejlepší, co můžete dostat, že. Jo a taky posezení s rodinou nad cukrovím, i když cukroví nejím=D, ale koho to zajímá...

Koupila jsem si lístek na koncert (30stm) a jsem z toho pořád docela dost šílená. Kdybyste jen věděli=D Ale moje motto zní !Do or Die" a to mluví za vše. Jsem šťasná, škola mě trochu lakuje, ale příští rok chci stejně odjet někam pryč. Nejlíp do Austrálie =P je tam teplo.. a ti kluci=D nojo. Beach boys. I kdybych se na ně měla jen koukat, tak to stojí za to. A samozřejmě angličtina, a kultura, a všechno okolo. Miluju cestování a cizí kutury. Je to jako koření života. Svět je příliž velký na to, strávit život na jednom místě. No ne? =)

Šťasné a Veselé!

In vino veritas

1. prosince 2013 v 12:36 | Fox'
Včera jsem si s rodičkou dala jaký si jahodový šampus. Pravdou je, že to mohli prodávat jako rychlý špunty, sice na obalu bylo psáno že to má 9,0 % ale oc bych tomu nevěřila... Já jinak víno moc ráda, ale tohle byl až příliž sladkej blaf =D

P.S. Už je prosinec! Takže vám přeju hezký poslení měsíc v roce 2013! =)

Kyti Kyti Kyti

29. listopadu 2013 v 18:19 | Fox'
No a to máte tak, když navštívíte Baumax aneb i ve velkoobchodě se dají udělat celkem ucházející fotky =D

Barcelona

29. listopadu 2013 v 17:07 | Fox'
Miluju Barcelonu. Miluju Katalánsko! Ještě se naučit španělsky =)

Park Guell!!

Verona

29. listopadu 2013 v 16:35 | Fox'
Krása krás. Vedro jako blázen, totiž, byla jsem tam v létě. Šílenost!

Černobílá skorozima

29. listopadu 2013 v 15:57 | Fox'
 
 

Reklama